Reference 

"Důvěru si získáte tak, že jste průhlední, otevření a držíte slovo." JACK WELCH

Významní klienti

Snažíme se budovat dlouhodobá partnerství. Spokojenost s našimi službami a ochota se k nám vracet jsou nejdůležitějším měřítkem úspěšnosti Unie. Vážíme si důvěry všech svých zákazníků a věříme, že jejich řady se budou na již vybudovaných základech dále rozšiřovat.
Naši vážení klienti se rekrutují ze širokého spektra oborů průmyslu, výroby, obchodu i služeb. Z konkrétních odvětví je přitom nejvýznamnější stavebnictví, strojírenství, finanční sektor a obchod. Užší spolupráci jsme navázali i s orgány státní správy a samosprávy.
Mezi naše významné klienty patří např. následující společnosti:

 

100MEGA Distribution Jedna z vedoucích IT firem v ČR, zabývá se velkoobchodem s počítačovými komponenty a výrobou počítačových sestav. Byla založena roku 1994, dnes se řadí mezi nejvýznamnější tuzemské distributory a výrobce v oblasti IT. 

   

ASPERA Největší obchodní organizace s elektroinstalačním materiálem v jihočeském regionu. Byla založena v roce 1991, dnes má 12 poboček, přes 120 zaměstnanců, 5000 stálých zákazníků a obrat asi 870 milionů korun (2008).  

 

Berentzen Distillers CR Výrobce a distributor špičkových lihovin, součást společnosti Berentzen-Gruppe – vedoucí firmy v oboru na německém trhu. Vlastní obchodní síť je budována od 70. let, dnes Berentzen-Gruppe nabízí své výrobky ve více než 60 zemích světa.

Další klienti 

Referenční dopisy

Vždy usilujeme o co nejvyšší kvalitu svých služeb. Zda se nám tento cíl daří naplňovat, můžete posoudit z referencí od našich klientů a partnerů:

AGROZA, spol. s r.o.

Kliknutím otevřete referenční dopis ve formátu PDF

ALCOMA, spol. s r.o.

Kliknutím otevřete referenční dopis ve formátu PDF

ALFE BRNO, s.r.o.

Kliknutím otevřete referenční dopis ve formátu PDF

Další referenční dopisy

Názory expertů

Při všech svých aktivitách se opíráme o spolupráci se špičkovými odborníky. Dvojnásob to platí o hlavní činnosti Unie spojené s rozhodčím řízením a mediacemi. S experty na různé právní problémy konzultujeme naše řády i programy vzdělávacích akcí, poradenství Unie je zastřešeno jejich odbornými názory. Také články s právní tematikou pro magazín Satisfakce připravují skutečné kapacity. Zde naleznete názory několika těchto autorit na rozhodčí řízení a mediaci:

 

Předseda senátu Nejvyššího správního soudu Vojtěch Šimíček
„Soudy dnes bohužel často nedokáží plnit svou službu ve společnosti. Jsou tu proto, aby řešily konfliktní případy. A pro zadavatele služby jsou zajímavé jen tehdy, pokud jejich rozhodnutí budou rychlá a kvalitní. Jestliže právní jistota a rychlost pokulhávají, je přirozené, že člověk hledá jiné alternativy – například rozhodčí řízení. Arbitráž tak je vlastně hozená rukavice soudům, nastavené zrcadlo. Aby soudy v takovémto tržním prostředí uspěly, musejí se prostě snažit být lepší.“

Více

Příběhy z praxe

Mnozí podnikatelé, kteří rozhodčí řízení dosud nevyzkoušeli, se nás ptají: A funguje arbitráž opravdu tak dobře? Trocha praxe vydá za sto stran teorie – nechme tedy odpovědět příběhy, které se skutečně staly:

 

Rozhodčí řízení versus soud

Jeden z našich klientů se rozhodl podat rozhodčí žalobu na odběratele, který mu nehodlal platit za odebrané zboží. To, že není jediným věřitelem, zjistil zcela náhodně, když se na parkovišti potkal se svým známým. Ten v téže době – v rozmezí několika dnů – žaloval stejnou společnost. Každý z věřitelů se ale obrátil jinam. Náš klient podával rozhodčí žalobu k Unii pro rozhodčí a mediační řízení ČR, jeho známý k soudu. Při podání rozhodčí žaloby nás klient neopomenul upozornit na uvedenou situaci. S tím, že se ukáže, jak to s rychlostí rozhodčího řízení ve srovnání se soudem opravdu je.

Pokračování

 

Partnerství

Žádná společnost nedokáže sama dlouhodobě zajišťovat kvalitní služby ve svém oboru a zároveň také v souvisejících odvětvích. Aby naši klienti mohli být s primárními i sekundárními službami Unie vždy plně spokojeni, spolupracujeme s institucemi a společnostmi různého zaměření. Všechny své partnery si pečlivě vybíráme, aby z kooperace s nimi pro zákazníky Unie vzešlo vždy jen to nejlepší.


Mezi naše partnery patří:


Další partneři

Řekli o nás

Velmi důležitá je pro nás zpětná vazba hodnotící činnost Unie. Názory obchodních partnerů na úroveň našich služeb si neustále ověřujeme. Získané poznatky nás motivují k další práci i zamyšlení, jak ji dále zlepšovat.


Uvádíme některé výroky klientů o našich službách:


GGP CZECH REPUBLIC s. r. o., Jan Veselý
Seminář, který jsem navštívil, se mi velmi líbil. Na školeních mám často problém udržet pozornost, ale váš seminář byl natolik zajímavý, že jsem vydržel celou dobu. A to už je co říct. (smích) Lektor Robert Waschka dokáže opravdu zaujmout.

Více


URMR a.s., Příkop 6, 602 00 Brno

telefon: +420 545 242 592 - e-mail: info(at)urmr.cz - web: www.urmr.cz

Úvod - O nás - Rozhodčí řízení - Mediace - Vzdělávání - Kontakt - Všeobecné obchodní podmínky - Mapa stránek

Web používá pouze funkční cookies, které jsou nezbytné pro fungování webových stránek.