Reference 

"Důvěru si získáte tak, že jste průhlední, otevření a držíte slovo." JACK WELCH

Významní klienti

Snažíme se budovat dlouhodobá partnerství. Víme, že klienti a partneři jsou – stejně jako zaměstnanci – naším největším kapitálem. Jsme si vědomi, že naše znalosti a schopnost řešit obtížné problémy můžeme uplatnit pouze jejich prostřednictvím. Spokojenost a ochota se k nám vracet je proto nejvýznamnějším měřítkem úspěšnosti Unie.

Nerozdělujeme zákazníky na velké a malé, ale na spokojené a nespokojené. Vážíme si jejich důvěry a věříme, že jejich řady se budou rozšiřovat na dnes vybudovaných základech. Naši vážení klienti se rekrutují ze širokého spektra oborů průmyslu, výroby, obchodu i služeb. Z konkrétních oborů je přitom nejvýznamnější oblast stavebnictví, strojírenství, finanční sektor a obchod. Užší spolupráci jsme navázali i s orgány státní správy a samosprávy.

 
 

Mezi naše významné klienty patří například: 

 

100MEGA Distribution Jedna z vedoucích IT firem v ČR, zabývá se velkoobchodem s počítačovými komponenty a výrobou počítačových sestav. Byla založena roku 1994, dnes se řadí mezi nejvýznamnější tuzemské distributory a výrobce v oblasti IT.  

 

.A.S.A. Jedna z nejvýznamnějších evropských firem zabývajících se nakládáním s odpady a poskytováním komunálních služeb. V ČR působí od roku 1992, v současnosti obsluhuje téměř 1,2 miliónu obyvatel a je zde největší společností v odpadovém hospodářství.

 

ACTIVA Dodavatel kancelářských potřeb působící na českém trhu od roku 1992. V současnosti zásobuje asi 25 000 subjektů, jimž dodává více než 8000 položek kancelářského zboží včetně občerstvení a úklidových prostředků.

 

AGORA DMT Distributor v oboru informačních technologií, který se specializuje na mobilní a navigační techniku. Společnost vznikla v roce 2007 odštěpením od mateřské firmy AGORA plus. Zaměřuje se na velkoobchod i maloobchodní prodej pro koncové zákazníky.

 

ASPERA Největší obchodní organizace s elektroinstalačním materiálem v jihočeském regionu. Byla založena v roce 1991, dnes má 12 poboček, přes 120 zaměstnanců, 5000 stálých zákazníků a obrat asi 870 milionů korun (2008).   

 

CEMEX Czech Republic Společnost se stoletou tradicí, jeden z předních poskytovatelů integrovaných stavebních řešení v ČR. Provozuje u nás 47 betonáren, 7 štěrkoven a cementárnu, dodává produkty zákazníkům ve více než 50 zemích po celém světě.

 

Coca-Cola HBC Česká republika Výrobce a distributor nejznámějšího nealkoholického nápoje, působící ve více než 200 zemích světa. V ČR Coca-Cola udržuje obchodní vztahy se 40 000 partnery a provozuje deset obchodních a distribučních středisek.

 

České přístavy Společnost se zabývá provozem veřejných přístavů ve městech Praha, Mělník, Kolín, Ústí nad Labem a skladového areálu v Děčíně. Disponuje vlastní plavební flotilou. Její komerční činnost se často prolíná s využitím pro rekreaci a vodní sporty.

 

DEKTRADE Společnost s patnáctiletou tradicí, součást skupiny DEK, která je s obratem převyšujícím 5 miliard korun největším dodavatelem stavebních materiálů v ČR. DEKTRADE zaměstnává přes 1200 osob a její prodejní síť je tvořena více než 60 pobočkami. 

 

eD' system Czech Největší distributor výpočetní techniky v ČR. Šíře nabízených produktů zahrnuje úplný sortiment trhu IT a umožňuje tak zde prodejcům výpočetní a digitální techniky nakoupit vše potřebné „pod jednou střechou“.

 

ELFETEX Jeden z největších hráčů na českém trhu s elektroinstalačním materiálem. Společnost byla založena v roce 1991. Má 17 prodejních míst, na skladě přes 25 000 druhů zboží (milión dalších položek dokáže objednat) a její roční obrat přesahuje 1 miliardu Kč. 

 

GECO Společnost s tradicí od roku 1991 patří mezi největší dovozce tabákových výrobků a kuřáckých potřeb v ČR. Jako jediná obchodní firma v tomto oboru pokrývá distribucí a vlastním velkoobchodním prodejem celorepublikový trh.

 

Inter Cars Česká republika Největší distributor náhradních dílů pro osobní a nákladní automobily ve střední a východní Evropě. V ČR má 13 poboček, na Slovensku stejný počet. Spolupracuje s více než 300 dodavateli z celé Evropy, sortiment zahrnuje přes 750 000 položek. 

 

 

Makovec Producent masa, uzenin a mnoha druhů různých tepelně opracovaných i neopracovaných masných výrobků. Na trhu působí od roku 1991, jméno Makovec je však spojováno s řeznickým řemeslem už od 19. století. Sortiment zahrnuje tradiční výrobky i speciality. 

 

MAPEI Firma založená v roce 1937 v Miláně je v současnosti předním světovým výrobcem lepicích tmelů a chemických výrobků pro stavebnictví. Skupinu Mapei tvoří 63 poboček s 57 výrobními závody, které působí na pěti kontinentech ve 26 zemích světa.

 

MPL Trading Obchodní společnost specializovaná na prodej stavebního materiálu, především v oblasti suché výstavby. Byla založena v roce 1993 a od té doby své služby rozšířila i na poradenství, provádění cenových návrhů, výpočty spotřeby materiálů či dopravu zboží.

 

OSPAP Největší velkoobchod s papírem v tuzemsku, zároveň součást jedné z největších obchodních skupin s tímto zbožím na světě. Disponuje vlastními prodejními a skladovacími kapacitami po celé ČR, je mj. výhradním dodavatelem Hello - nejprodávanějšího papíru v Evropě.

 

PANTER COLOR Tato velkoobchodní společnost je součástí skupiny Colorlak a provozovatelem celorepublikové sítě prodejen, která je tvořena téměř dvěma stovkami specializovaných prodejců barev, laků a příslušenství. 

 

Schachermayer Společnost s tradicí od roku 1838, jedna z nejúspěšnějších rodinných firem v Rakousku. Je lídrem mezi velkoobchodními dodavateli pro dřevozpracující, kovodělné a sklářské podniky i pro řemeslnou výrobu, designéry a architekty.

 

STAPPERT Česká republika Jeden z největších dodavatelů nerezového hutního materiálu, otěruvzdorných a vysokopevnostních materiálů v ČR. Na trhu působí od roku 1994, disponuje skladovou zásobou 2000 tun materiálu a dodává produkty od renomovaných světových hutí.

 

T.S.Bohemia Jedna z nejvýznamnějších společností v ČR v oblasti prodeje notebooků, výpočetní techniky, LCD televizí, praček, ledniček, spotřební elektroniky a ostatních domácích spotřebičů. Na trhu působí od roku 1994 a v současnosti má 11 poboček po celé zemi.

  

TRIDO Firma zaujímá dominantní postavení ve výrobě automatických dveří, garážových a průmyslových vrat na českém trhu. Disponuje také pobočkami v zahraničí. Byla založena v roce 1995 a od té doby se neustále rozrůstá.

 

VA&JA TABÁK Velkoobchodní prodejce tabákových výrobků, alkoholických a nealkoholických nápojů, kávy, cukrovinek, telefonních karet, dobíjecích kupónů a dalšího zboží obdobného charakteru. Společnost funguje od roku 1996 a je významným distributorem renomovaných firem.

 

 

 

Výběr z našich vážených klientů:

 

100MEGA Distribution

.A.S.A.

ACTIVA

Agrovýkup

ASPERA

Auto Kelly
AGORA DMT
Agrone Trading
ALCOMA
ARGOS ELEKTRO
Atlas Copco
ATOS

AUTO POKORNÝ
AUTOSTYL BRNO

BACHL
Barko

BIOPHARM
Brabec velkoobchod
Brother International CZ 
CEHA KDC elektro

CEMEX Czech Republic
C.I.P.A.

Coca-Cola HBC Česká republika
COMMODUM
ČEMAT trading

České přístavy

DEKTRADE

DOSTING
D PLAST
eD´ system Czech

ELIT CZ

ELKO, velkoobchod nápojů

ELKOV elektro
FERRUM
G.A.S.

GECO

GEHE Pharma Praha
GOLDBECK Prefabeton
GOLF BRNO

GUMOTEX

HEMAT TRADE OSTRAVA

Hošek Motor
Charvát
Inter Cars Česká republika 

JASO-DISTRIBUTOR
JKZ BUČOVICE

JOYCE ČR

KALAS Sportswear

KARLA
 

Kinský dal Borgo

KNAUF INSULATION

Kovostroj Bohemia
LABARA CABLES

LB BOHEMIA

LD seating
LEKKERLAND Česká republika
LOS KACHLOS

Madal Bal
MaDe
MAKOVEC

MAPEI

Masokombinát Plzeň
MFC - MORFICO
MIDOS BRNO
MPL TRADING

MTX
NEREZOVÉ MATERIÁLY
NovaTechCZ

OSPAP
OXALIS
PANTER COLOR
PHARMOS
PROFIDACH
QANTO CZ
Realitní a správcovská
SEEIF Ceramic
Schachermayer
SIKO KOUPELNY
SMERO
SPEDOS Vrata
STAPPERT Česká republika

Stavebniny KRKONOŠE
Steinhauser            
T.S.BOHEMIA

TERM

Thermona
TOKA
T O P SERVIS
TRAFFIC

TRIDO

TRUCK TRADE
Tyros Loading Systems CZ
UnionOcel

VA & JA TABÁK

VONEKL
WINE LIFE
ZEDNÍČEK

ZNOJEMSKÉ STROJÍRNY
 

  

Nekomerční sféra

V této oblasti jsme navázali spolupráci například s těmito organizacemi:

 

Magistrát města Brna
Národní asociace pro rozvoj podnikání – NARP
Komora správců majetku a likvidátorů
Registr solventních firem
APEK – Asociace pro elektronickou komerci

 

Partnerství

Žádná společnost nedokáže sama dlouhodobě zajišťovat kvalitní služby ve svém oboru a zároveň také v souvisejících odvětvích. Aby naši klienti mohli být s primárními i sekundárními službami Unie vždy plně spokojeni, spolupracujeme s institucemi a společnostmi různého zaměření. Všechny své partnery si pečlivě vybíráme, aby z kooperace s nimi pro zákazníky Unie vzešlo vždy jen to nejlepší.


Mezi naše partnery patří:


Další partneři

Řekli o nás

Velmi důležitá je pro nás zpětná vazba hodnotící činnost Unie. Názory obchodních partnerů na úroveň našich služeb si neustále ověřujeme. Získané poznatky nás motivují k další práci i zamyšlení, jak ji dále zlepšovat.


Uvádíme některé výroky klientů o našich službách:


PASCHAL s. r. o. , jednatel Ing. Stanislav Šíma
Se službami Unie jsem naprosto spokojený. Líbí se mi nejen rychlost samotného rozhodčího řízení, ale i související služby. Skvělé je také to, že rozhodčí nález i s právní mocí dostanu až „domů“.

Více


URMR a.s., Příkop 6, 602 00 Brno

telefon: +420 545 242 592 - e-mail: info(at)urmr.cz - web: www.urmr.cz

Úvod - O nás - Rozhodčí řízení - Mediace - Vzdělávání - Kontakt - Všeobecné obchodní podmínky - Mapa stránek

Web používá pouze funkční cookies, které jsou nezbytné pro fungování webových stránek.