News 

Otevřít velké foto

04.06.2013 - PRÁVĚ VYŠLO JUBILEJNÍ 25. ČÍSLO MAGAZÍNU SATISFAKCE

Náš lifestylový magazín Satisfakce slaví malé jubileum – na přelomu května a června vyšlo jeho již pětadvacáté číslo. Jsme velmi rádi, že se časopis tohoto výročí dožil v plné síle a že i na vaší straně trvá chuť listovat jeho stránkami a nacházet na nich radost a inspiraci. Těšíme se z každého pochvalného dopisu, který redakčnímu týmu pošlete, a baví nás stále vymýšlet nová témata.
A která témata najdete na stránkách jubilejní Satisfakce? O své zkušenosti se s námi podělil mezinárodně uznávaný advokát, rozhodce a pedagog Alexander Bělohlávek. V rozhovoru poznáte i životní cesty herce a režiséra Martina Stropnického, módní návrhářky Evy Brzákové nebo Daniela Fořta – ředitele společnosti Schachermayer.
Milovníci gastronomie s námi zavítají do Milána i do brněnského baru v baskickém stylu, hráči golfu zase na britské ostrovy. Příznivci rychlých kol se projedou v novém Lexusu IS, sportovci ochutnají atmosféru slavné Tour de France či zjistí, co obnáší paragliding.
Věříme, že se vám letní číslo Satisfakce strefí do vkusu i nálady a zpříjemní vám třeba chvíle odpočinku na dovolené. Přejeme příjemné čtení.Přiložené dokumenty:


Zpět >>URMR a.s., Příkop 6, 602 00 Brno

telefon: +420 545 242 592 - e-mail: info(at)urmr.cz - web: www.urmr.cz

Úvod - O nás - Rozhodčí řízení - Mediace - Vzdělávání - Kontakt - Všeobecné obchodní podmínky - Mapa stránek

Web používá pouze funkční cookies, které jsou nezbytné pro fungování webových stránek.