News

27.04.2010 - David Kostelecký zahájil Světový pohár skvělým pátým místem

Reprezentant ČR ve střelbě na trap a kmotr magazínu Satisfakce David Kostelecký zahájil letošní Světový pohár ve velkém stylu. V přípravném klání Grand Prix Beretta 9.–11. dubna ve slovinském Mariboru zvítězil, v úvodním závodu SP v Pekingu vystřílel 24. dubna páté místo.
Ve Slovinsku se Kostelecký 9.-11. dubna nejlépe z celého startovního pole vyrovnal s nepříznivým počasím, jehož vrcholem bylo krupobití při finálové střelbě, a s přehledem zvítězil s konečným nástřelem 139 bodů. Druhé místo obsadil Slovák Vladimír Slamka, který netrefil o šest terčů více.
Kmotrovi Satisfakce, jehož trénink Unie pro rozhodčí a mediační řízení ČR finančně podporuje, se dařilo i v úvodním závodě Světového poháru 24. dubna v Pekingu. Na střelnici, která byla v roce 2008 místem jeho zlatého olympijského úspěchu, postoupil do finále ze čtvrtého místa a ještě pět položek před koncem držel dokonce průběžnou druhou pozici. Nakonec v čínské metropoli obsadil konečnou pátou příčku (s nástřelem 137 bodů), vítězem se stal Australan Adam Vella se 143 body. Další závod Světového poháru čeká kmotra Satisfakce 11.–20. května v britském Dorsetu.

Zpět >>

URMR a.s., Příkop 6, 602 00 Brno

Úvod - O nás - Rozhodčí řízení - Mediace - Vzdělávání - Kontakt - Všeobecné obchodní podmínky - Mapa stránek